Tytam jsou doby, kdy se do boje proti stárnutí vydávaly zejména ženy. Svoje o tom ví i známý znalec etikety Ladislav Špaček, který pokřtil zbrusu novou pánskou řadu unikátní kosmetiky Dr. Entner.

Součástí etikety a pravidel slušného chování je také to, jak o sebe lidé dbají. Kosmetika a péče o pleť by tak neměla být jen výsadou žen, ale i nás mužů,“ říká. „Nejedná se přitom o žádnou zženštilost, ale o pocit čistoty, svěžesti a mladistvější pleti. Kosmetiku Dr. Entner jsem si vybral pro její skvělé účinky, ryze přírodní složení a také na základě úspěchů a zkušeností lékaře Michaela Entnera nejen u nás, ale především v zahraničí,“ dodal spisovatel, novinář a pedagog.

Nejoriginálněji popřála salónu hodně štěstí zpěvačka Linda Finková: „Ať mají všichni spoustu vrásek a potřebují vaše služby!“ a Martina Pártlová dodala, „ano to je přesně pro mě, protože já už jich mám dost.“ Martina si s panem doktorem Entnerem také hned domluvila soukromou konzultaci. Linda Finková se také přiznala, že její vztah ke kosmetice je tak kladný, že to už hraničí téměř s úchylností.

Na akci se objevil také Michal Dlouhý, kterého na podobných večírcích často nevídáme. „Bohužel se s přibývajícím věkem musím zajímat o ošetření pleti, popraskané žilky…,“ nechal se slyšet známý herec. Dorazila také znalkyně Ivana Jirešová, která se dříve živila jako kosmetická redaktorka, a proto miluje zkoušení veškerých novinek.

Foto: Showpix.cz