Herci Jiří Langmajer (48) a Adéla Gondíková (40) kolem svého vztahu dlouho dělali tajnosti a všemožně se snažili, aby svou lásku uchránili před zraky zvědavců.

Ty doby jsou ale, zdá se, pryč! Po letech skrývání si to dvojice ruku v ruce namířila na slavnostní premiéru snímku Všiváci, v němž si Langmajer zahrál jednu z hlavních rolí, špičkového kardiochirurga.

"Hrál jsem ji v nelehké situaci. Natáčelo se ve chvíli, kdy jsem já sám měl problémy a byl na tom zle. Zpočátku se mi do toho jít nechtělo, protože jsem se na to necítil, teď vím, že jsem udělal dobře," nechal se slyšet.

"Kdybych odmítl, hořce bych litoval. Pro mne jsou Všiváci obrovským emocionálním zážitkem a situace na operačním sále, i když byly jako, jsem vnímal velice intenzivně," uvedl Langmajer.

Ten shodou okolností ve stejné nemocnici, ve které se Všiváci natáčeli, ležel s poraněnou páteří. "Je to bezesporu zajímavá zkušenost se na to místo vrátit," dodal herec, který se od své lásky večer nehnul ani na krok.

Kromě něj si ve filmu Romana Kašparovského zahráli také Ondřej Vetchý, Tereza Voříšková, Andrea Kerestešová nebo Iva Janžurová.

Foto: Herminapress.cz