Lara Fabian, zpěvačka s nejkrásnějším hlasem na světě, zahrnula Prahu do svého podzimního koncertního turné Le Secret a dne 16. 10. 2014 vystoupí na jediném exkluzivním koncertě ve Foru Karlín.

Když Lara Fabian na jaře roku 2012 poprvé navštívila Českou republiku, nejenže téměř okamžitě vyprodala Smetanovu síň Obecního domu v Praze, ale především zcela nadchla české publikum, které její oduševnělý projev dosud znalo jen z nahrávek. Zpěvačka na procházce po Karlově mostě sebrala kamínek a přála si, aby se ke svému vřelému publiku mohla brzy vrátit. A její přání a hlavně přání mnoha jejích posluchačů se letos na podzim splní.

Lara Fabian se narodila v Belgii, dětství však prožila se svojí italskou maminkou na Sicílii. Její otec byl kytaristou v kapele tehdy populární Petuly Clark. Nádherný hlas, přesahující hranice sfér, a dotýkající se tak přímo srdcí posluchačů, zprvu obdivoval především frankofonní svět. Lara během své strmé kariéry spolupracovala např. s Celine Dion, Sheryl Crowe, Robbie Williamsem, Alanis Morissette, ale také se Stevenem Spielbergem, kterému nazpívala soundtrack k A. I. Umělá inteligence. A samozřejmě vyprodala Carnegie Hall. Na její tvorbě diváci celého světa milují právě kombinaci popu, world music, jazzu i klasické hudby.

Také před dvěma roky v Praze – k překvapení mnohých – v půli koncertu odložila mikrofon a zcela suverénně naplnila Smetanovu síň svým nádherným hlasem, který žádnou podporu techniky nepotřebuje. Pouze dobrou akustiku. A právě na dobrou akustiku sází i pořadatel koncertu – firma BTL Agency, která Laru Fabian uvede ve zcela nové koncertní síni – multifunkčním kulturním prostoru Forum Karlín. Tato nová budova, která je mimo jiné i velmi zdařilým architektonickým počinem, slibuje přinést do Prahy nejen další „halu na bigbeat a dance party“, ale především skvělý koncertní sál, který kromě dokonalého technického zázemí pro umělce a lákavého interiéru pro diváky nabídne výborné akustické podmínky srovnatelné s klasickými koncertními sály.

Vstupenky právě v prodeji – exkluzivně v síti Ticketsream www.ticketstream.cz/larafabian v ceně již od 890 Kč.

Foto: Archiv