Od té doby, co žije Dana Batulková opět na svém rodném statku v Kolodějích, věnuje většinu svého volného času svým milovaným psům. Sama říká, že děti jsou už odrostlé, a ona se nemá pořádně s kým pomazlit. 

„Já jsem na statku vyrostla, takže jsem vždycky měla psy, kočičky a zvířátka kolem sebe. Teď to mám posílené tím, jak děti už jsou velké a nikdo se se mnou takhle nemazlí. Já mám teď prostě pejsky,“ vysvětluje svou lásku ke psům.

Před třemi lety si Dana pořídila fenku Maďarského Ohaře, kterou pojmenovala Abby. „To je tak strašně něžná povaha. Ještě tím, jak je to holčička. Jsem z ní nadšená,“ vypráví o své milované fence Dana Batulková, která má s Abby společnou dokonce i barvu očí a vlasů, v Abbyině případě srsti.

pózujeme

Aby si udělaly radost, navštívily společně obchod My Label na Petrském náměstí. Abbynka hned věděla, co má dělat. Cestou z domova spala, a tak při příchodu do obchůdku překypovala energií. Hned se chopila pevného přetahovacího provazu a začala si s ním hrát. Ale ještě víc než provaz ji nadchla pruhovaná plyšová kočička, o kterou svou paničku tak dlouho prosila, až si ji nakonec směla vzít a pak už ji téměř nepustila z tlamy.

Výchova a psí charakter jsou velice důležité, ale každá panička, a Dana Batulková není výjimkou, si přeje, aby její pes také skvěle vypadal. A tak Abby dostala od své paničky ještě světle žlutý kožený obojek, který ji padl jako ulitý.

vybráno, jedeme domů

www.my-label.cz

Foto: Karolína Hájková pro My Label