Herečka Lenka Zahradnická (29) co nevidět zazáří v novém seriálu televize Prima s lákavým názvem Svatby v Benátkách, kde si zahraje zubní laborantku.

"Moc se mi to líbí. Hraju pár s Martinem Krausem, s kterým jsme si od začátku sedli, už jenom proto, že máme podobný, velmi specifický smysl pro humor," nechala se slyšet.

"Martin hraje velkého snílka, který má všechno na háku. O komické situace tak nebude nouze. Navíc spolu nejen žijeme, ale i pracujeme, což bych ve skutečném životě asi nedala, protože se ten pár nemůže bavit o ničem jiném než o práci," míní Lenka.

"Mám ráda, že i po letech jde člověk na rande, což v takovém případě asi moc nejde, i když existují i takové herecké páry, kterým to vyšlo," dodala herečka.

Ta si zdravotní sestru zahrála také v Ordinaci v růžové zahradě a v neposlední řadě i televizní reklamě, kde jejím parťákem nebyl nikdo jiný než Martin Stránský alias Dr. House.

My jsme ji zastihli na otvíračce obchodu s kosmetikou Kiehl's, kde se Zahradnická svěřila, že si jeden den v měsíci vyhradí jako takzvaný beauty den.

"Tělu dopřeju peeling nebo masku a jiné procedury. Pro mě je největší relax cvičení, které spojuje jógu a pilates, ale ráda chodím i do sauny a na masáže.

Foto: Herminapress.cz