Včera večer se v Music Clubu Zlatý strom odehrála velmi netradiční soutěž – Ice Watch cup. Ve třech soutěžních disciplínách se utkali mladé hvězdy českého hereckého nebe. Absolutní vítězkou se nakonec stala Lenka Zahradnická.

Asi nejpřitažlivější klání byl body painting. Dokonce by se dalo i říci, že při ní někteří zažívali i pocity nekontrolovatelných návalů horka. To když na židli usedla krásná mladá dívka s odhalenými vnadami a svalnatý mladý muž s holou hrudí. Úkol VIP soutěžících? Namalovat co nejvěrněji hodinky, které měli na ruce, modelce a modelovi na záda. O to, kdo bude malovat na koho, se ženy s muži nemuseli dlouze přít.

Radúz Mácha maloval jako první a zvolil velmi zákeřnou taktiku. Karlovi Heřmánkovi ml. nenechal na zádech skoro žádný prostor pro tvorbu: „On je Karel dolňák, tak jsem mu nechal tady dole kousek místečka,“ řekl poté, co pomaloval slečně hodinkami celá záda, která vyzdobil i srdíčky. Karel Heřmánek ml. to se smíchem komentoval: „Musí se nechat, že Radúz byl vždycky dobrej kolega. A taky má moc pěknej styl, takovej rozšvihlej." Ženská část soutěžící party si malování rovněž užívala, což je patrné i z fotografií.

Nejkrásnější hodinky však zvládla namalovat Lenka Zahradnická, což jí zajistilo hlavní výhru v podobě hodinek z nejluxusnější řady, kterou ICE WATCH nabízí. „Jsem hodně soutěživá, a tak jsem si na začátku řekla, že musím hodinky vyhrát za každou cenu. První a zároveň poslední hodinky jsem dostala od rodičů, když mi bylo devět let. Každopádně tenkrát jsem měla obrovskou radost, protože, kdo měl hodinky, mohl se směle řadit vedle dospělých. Pamatuju si, že jsem je odmítala sundávat. No a od té doby jsem vlastně žádné neměla, až teď tyhle,“ zavzpomínala s blaženým úsměvem herečka.

Foto: Ice Watch a Zlatý Strom