Hvězdný Leoš Mareš (37) z Evropy 2 se stále nepřenesl přes fakt, že Lucie Šilhánová (33) už není jeho parťačkou. I proto si nedávné společné moderování o to víc užíval.

"My jsme spolu už moderovali tolikrát, ale asi si jí teď víc vážím," nechal se slyšet na party kadeřnictví Bomton v hotelu Boscolo, kterou společně provázeli.

"Beru to jako velkou ztrátu, která je prostě špatně. Být na té obrazovce, to je jen výplň, mezičas. Není to nic, co by Lucii mohlo nějak kreativně naplnit. Je tam taková podržtaška. Myslím, že má na víc a tohle je jen začátek," řekl Mareš na adresu jejího nové angažmá v Diváckých zprávách na Primě.

Sama Lucie to bere sportovně. "Zatím jsem tam byla asi tři dny, takže jsem ještě úplně nepronikla do kolektivu. V rádiu jsem byla deset let a ty vazby tam opravdu byly, jsme jako rodina," svěřila se Šilhánová s tím, že ji nová práce moc baví. "Přála bych každému, aby práce byla zároveň koníčkem," dodala.

Kromě ní a Mareše se na večírku blýskla také Lucie Křížková, která si chválila fakt, že ji milovaný manžel konečně políbil pod rozkvetlým stromem.

"Jsme spolu skoro osm let a letos poprvé jsem se dočkala prvomájového polibku. Nebylo to přímo pod třešní, byl to spíš takový rozkvetlý keř," smála se.

Foto: Herminapress.cz