Moderátor Leoš Mareš (38) je v jednom kole! Kromě práce v rádiu jej zaměstnává nejen vlastní show, ale i porotcování soutěže Česko Slovensko má talent. Svůj nový job už představil i svému staršímu synovi Jakubovi.

Spojil tak příjemné s užitečným. Se syny se kvůli pracovnímu vytížení možná nevídá tak často, jak by si přál, proto využil toho, že Jakub byl na táboře asi 200 kilometrů od Brna, kde se Talent natáčí.

Mareš sedl do svého superauta a syna si do Mahenova divadla přivezl. Zvědavý Jakub si tak vyzkoušel, jaké je to pracovat s kamerou a kromě toho také slavnému tatínkovi pomáhal hodnotit soutěžící.

+CSMT_vystaviste_11_07_13_9878

"Strašně se těším, nemůžu se dočkat! Pamatuju si, jak jsem sám začínal, takže ode mne dostanou soutěžící plnou podporu, protože vím, že ji potřebují," nechal se slyšet moderátor.

Už v neděli nás ohromí spousta skvělých pěveckých i tanečních vystoupení, mimo jiné například české All Saints v podání sexy koček z Foursame, které získaly standing ovation i od Lucie Bílé. Uvidíme parádní UV světelnou show, imitátora českých hvězd, geniální zpívání ve znakové řeči, uslyšíme také Karla Gotta v němčině.

+CSMT_vystaviste_11_07_13_9633

Foto: FTV Prima