Herec Matouš Ruml (28) alias Lexa z Comebacku se ženil v jednadvaceti a s manželkou mají spolu už dvě děti. Nutno říct, že se s ním jeho choť rozhodně nenudí.

"Bylo to tak před pěti lety, kdy byla manželka těhotná, asi v sedmém měsíci a já ji vytáhnul do kopce na samotu. Byly to ale nejkrásnější Vánoce, jaké jsem kdy zažil," zavzpomínal.

"Jen my dva na samotě, měli jsme pro druhého pouze jeden dárek, protože jsme měli jen jednu tašku. Bylo to moc poetické a noci tam jsou neuvěřitelně magické," zasnil se Ruml, který si nedávno vyrazil zalyžovat do Tater.

"Užil jsem si ranní lyžování na manžestru a pak i skvělou snídani v restauraci Von Roll, která je součástí Fresh Tracku. Lyžařské tratě jsou zde fakt perfektní, jsou alespoň dvakrát tak delší než máme v Česku," pochvaloval si herec, který je jednou z hlavních hvězd nového filmu 10 způsobů jak sbalit holku.

"Trošku nervozity tam asi je, jak ten snímek lidé přijmou a co mu řeknou, ale velký strach to není. Když bude mít úspěch, určitě budu vnitřně rozechvělý, a když ne, tak si řeknu, že já jsem do toho dal maximum, co šlo," hodnotil svou práci a výkon ve filmu sympatický Matouš.

Se svými hereckými kolegy Jakubem Prachařem a Janem Dolanským na Slovensku navíc dokázal, že válí nejen na sjezdovce a před kamerou, ale i u baru.

Foto: Tatry Mountain Resort