Zatímco na pódiu si je Lucie Bílá (47) jistá v kramflecích, v kuchyni to tak slavné není. Národu to dokázala v pořadu Česko vaří s Pohlreichem živě.

To, že neumí vařit, přiznala hned v úvodu, beztak by se na to za pár okamžiků přišlo. "Kdyby tady nebyl farář, já bych snad začal klejt!" komentoval Zdeněk Pohlreich její umění, zatímco se slavný duchovní Zbigniew Czendlik se culil opodál.

Došlo i na líbání, a to před očima Lucčiného životního partnera Petra Makovičky, který její snažení sledoval z publika. Temperamentní zpěvačka si se Zdeňkem potykala tak nějak za pochodu v rámci vaření a vše musela zpečetit polibkem.

"Já tě zbiju jak houpacího koně!" zvolal Pohlreich poté, co Bílá nezvládla oddělit bílek od žloutku. Zabodovala také tím, že krevetám uřízla hlavičku, která podle známé šéfkuchaře dává pokrmu chuť.

Když se pak porotkyně Česko Slovensko má talent zeptala, jestli ho baví s ní vařit, uchýlil se Pohlreich k milosrdné lži. "Jsi prostě skvělá!" odvětil a mrknul na Czendlika s tím, že se u něho staví na pár zdrávasů.

bil1

Foto: FTV Prima