Dětská kolekce nazvaná Say Yes vznikla kooperací značek Leeda a Ice Ice Baby. Oblečení obsahuje detaily z materiálů minulých i současných kolekcí Leeda. Těšit se můžete na nové střihy a zamilované motivy. 

Za značkou Ice Ice Baby stojí dvojice Andrea Beranová, stylistka a interiérová designérka, a Mária Čulenová, designérka, absolventka VŠUP, pracující mimo jiné pro českou firmu Lasvit. Ice Ice Baby přináší na trh kvalitní, ručně a s láskou vyráběné produkty pro nejmenší.

Značka Ice Ice Baby je originální, hravá s velkou dávkou humoru, ale také střídmá a praktická. Tvary a střihy jsou jednoduché, oživené vtipným detailem. Upouští od klasických líbivých prvků a snaží se o tzv. “ rough” estetiku - nezačištěné okraje ap. Zaměřují se na bavlněné materiály, pojítkem všech kolekcí je šedý úplet a autorské potisky, které se mění s každou kolekcí.

“ Ice Ice Baby mě nadchly od prvního setkání. Jejich dětské oblečení je jednoduché, stylové a vtipné. Snažím se materiály ze svých kolekcí maximálně využít a menší kousky látek jsou ideální pro dětské oblečení, nebo detaily na něm. Tak vznikl nápad naší spolupráce,” říká Lucie Kutálková, designérka a majitelka značky Leeda.

Exkluzivní měsíční Pop-up Shop bude zahájen 14.2. v 17 hodin v obchodě Leeda.

Foto: Ice Ice Baby