Holka na zabití! Přesně to si řekl nejeden divák seriálu Cesty domů o postavě Ivany Pánkové, kterou skvěle ztvárnila Linda Rybová (37). Přání všech, kdo si přáli její konec, scénáristé nakonec vyslyšeli!

Státní zástupkyně Pánková je ztělesněné zlo. Není divu, že nejednoho se seriálových hrdinů napadlo, že by bylo nejlepší zprovodit ji ze světa. Rukou koho nakonec zemřela, se ale diváci zatím nedozví.

Pro Rybovou to rozhodně není poprvé, kdy při natáčení nebo v divadle zemřela. "Natáčení bylo trošku nepříjemné a taky zvláštní. Ležela jsem na zemi v kaluži krve, nade mnou stála spousta lidí a všichni si mě fotili. Musela jsem poměrně dlouho vydržet s otevřenýma očima, nedýchat a nemrkat," svěřila se.

"Nejtěžší pro mě bylo nesmát se. Mám s tím problém i na divadle, když se hrají podobné scény, mám chuť se té paradoxní situaci vždycky smát," prozradila Rybová.

"Jak jsem tam tak ležela, přemýšlela jsem mimo jiné i o tom, jestli mi ta umělá krev pustí z vlasů, abych nechodila s růžovým přelivem. Naštěstí pustila," vtipkovala.

Vyhledávaná herečka nastoupila do čtvrté řady seriálu na konci roku 2011 jako matka doktora Dana v podání Martina Krause a bývalá manželka Jirky Pánka, kterého si zahrál Igor Bareš. Později si začala románek se svou bývalou láskou Honzou Maškem – Miroslavem Etzlerem.

Foto: FTV Prima