Všichni, kdo si na Frekvenci 1 v Dámském klubu oblíbili zpěvačku a moderátorku Lindu Finkovou (45), mají smůlu. Dostala totiž padáka!

"Dámský klub patří k nejúspěšnějším pořadům, přesto musíme reflektovat dění na trhu i názor posluchačů. Zjistili jsme, že posluchačky dopoledního vysílání dávají přednost jemnější formě vyjadřování i tématům," nechal se slyšet ředitel rádia Miroslav Škoda.

"Ubereme na expresivnosti, která může být v oblasti vztahů pro některé posluchače nepříjemná a budeme klást větší důraz na lifestyle," dodal s tím, že Finkovou nahradí zkušená moderátorka Martina Sokolová.

Otázkou zůstává, zda nová posila týmu ukočíruje své dvě kolegyně Vlaďku Pirichovou a Anetu Christovovou, které byly často strůjkyně oněch "expresivnějších" zápletek, jež Dámský klub řešil.

Finková se snaží celou záležitost brát s nadhledem, i když nepopírá, že ji vyhazov zaskočil. "Dělala jsem všechno tak, jak mám. Nejsem si vědomá toho, že by bylo něco špatně," nechala se slyšet. Na práci v rádiu ale naštěstí není existenčně závislá.

Zdeněk Podhůrský s Dámským klubem

Foto: Herminapress.cz