Herce Jana Révaie (39) a Pavla Lišku (42) spojuje nejen řemeslo, ale i láska k motorkám a přátelství na celý život. Nedávno se vrátili z cesty po Gruzii a Arménii a už přemýšlí o tom, kdy vyjednou příště.

"Byla to paráda, užili jsme si. Nejde o motoristický závod, není důležité, kdo vyhraje, je to jízda za poznáním. Arménie a Gruzie byly fajn, takže se těším i na další společnou pouť," nechal se slyšet Liška na akci v klubu Theatro, kde spolu s Révaiem a ředitelem Hudebního divadla Karlín představili svou předešlou motoristickou akci.

"Když jsem absolvoval loňskou jízdu, která mě mimochodem hodně chytla, udělám si čas i na Jižní Ameriku. Tam bych nerad chyběl," uvedl Liška.

Trasa se dolaďuje a není známo kterými zeměmi a po jakých cestách se Moto cestou necestou pojede, ale to pro účastníky není zas až tak podstatné. Je to prý cesta za poznáním.

"Můžeme konfrontovat to, co si najdeme v počítači, s realitou. Je to nejen adrenalin, ale i výborná možnost seznámit se s oblastmi, které jsme doposud nepoznali. A to je lákavé," dodal Révai za souhlasného přikyvování dalšího člena výpravy, ředitele karlínského divadla Egona Kulhánka.

A jaký že byl ve skutečnosti loňský ročník? To se fandové motorismu a dobrodružství dozvědí už zanedlouho. Od 3. února přiblíží jejich pouť po Gruzii a Arménii PrimaCool.

Pavel Liška s Egonem Kulhánkem a Janem Révaiem se v sedle motorky cítí jako ryby ve vodě.

Foto: Herminapress.cz