Zima sice lyžařům a snowboardistům moc nepřála, Andree Verešové (33) a dalším hvězdám to však při loučení s letošní sezonou ve Špindlerově Mlýně na náladě neubralo.

Modelka se do českého Aspenu, jak se známému středisku v Krkonoších přezdívá, často a ráda vrací. Loni se sice při lyžování ošklivě zranila, na sněhové radovánky ale přesto nezanevřela.

"Dávám si větší pozor, ale lyžování se určitě nevzdám," nechala se slyšet Verešová, která už se zřejmě začala připravovat na příchod jara a léta a začala hubnout. Její superštíhlé postavy si totiž nešlo nevšimnout.

Zaujal i Leoš Mareš (37), který nechyběl ani na prosincovém zahájení zimní sezony. Moderátor si v poslední době oblíbil mocný plnovous, jenž je v sychravém počasí také velmi praktický, neb účinně chrání před zimou.

Mistr mluveného slova si totiž velmi potrpí na módní trendy, které mužům velí odložit holicí strojky a nosit pěstěný vous. Někteří z hostů Mareše sice přirovnali k legendárnímu loupežníku Rumcajsovi, on se tomu ale jenom smál. Je totiž přesvědčený o tom, že jeho outfity nemají chybu.

Foto: Herminapress.cz