Patnáctinásobná česká slavice (47) je v jednom kole. Do začátku jejího Černobílého turné zbývá už jen pár dní, a tak poctivě zkouší a nacvičuje s celým ansámblem tanečníků a muzikantů.

"V úterý jsme zkoušeli do půlnoci, skoro dvanáct hodin. Už zbývá jen vše doladit v pražské Tipsport Aréně, kde turné 14. října odstartuje. Postupně vystoupím v osmi českých a dvou slovenských městech," nechala se slyšet pěnice.

Připravit koncertní turné není jen tak, i když Lucie jich má za sebou už pěknou řádku. "Je to malinko únavné, ale příliš to nevnímám, protože to určitě bude stát za to!"

Fanoušci se mohou těšit na největší hity Bílé, od slaďáků, přes popové a rockové pecky po šansony a muzikálové hity. "Bude to velkolepá šou s vynikajícími muzikanty a tanečníky, podpořená nejmodernější technikou," slibuje zpěvačka.

Lucie navíc ještě v Hudebním divadle Karlín hraje hlavní roli v muzikálu Aida, o kterém se rozpovídala v titulním rozhovoru v aktuálním čísle časopisu Glanc. Prozradila však i neveselé věci ze svého soukromí a zmínila se i o tom, že začátek roku pro ni byl opravdu temný… Chcete vědět víc? Kupte si Glanc s Lucií Bílou na obálce!

Foto: Herminapress