Být fit a plná energie. Přesně to si předsevzala Lucie Bílá (47), kterou čekají dost hektické měsíce. Jak toho chce zpěvačka dosáhnout?

"Konečně se mi povedlo poprat se s pitným režimem. Díky tomu, že piju pravidelně, se mi zlepšily vlasy, pleť a dokonce mám i lepší náladu," svěřila se pro iGlanc.cz zpěvačka, která natočila sérii videospotů na podporu pitného režimu.

K vodě jako takové má Bílá velmi pozitivní vztah. "Jsem sice ohnivé znamení, ale vodu mám ráda. Kdybych si měla vybrat dvě věci, bez kterých nemohu být, bude to právě voda a chleba," dodala.

V formě se udržuje také pravidelným plaváním a cvičením. "Chystám turné a potřebuji být silná. Změnila jsem proto i jídelníček. Nejím vepřové, hovězí, ale jen králičí a krůtí. Tabu jsou i mléčné výrobky a víno," prozradila Lucie.

Bila2

"Když už teda, dám si výjimečně destilátek, protože mám nízký krevní tlak. Nesmí se míchat ovoce, to se navíc smí jíst jenom do třetí hodiny odpoledne," překvapila zpěvačka, která se díky novému stravovacímu režimu cítí mnohem lépe. "Ani nepiju kávu, dam si raději čaj," dodala.

Energii bude jiste potřebovat nejen na ČernoBílé turné, ale i na pokračování Česko Slovensko má talent. "Je to moje srdcovka, která mě ale stojí hodně energie," poznamenala na adresu soutěže Bílá.

Foto: Herminapress.cz