Moderátorka Lucie Borhyová (35), která po boku přítele Michala Hrdličky (24) jenom září, se netají tím, že by se jednou ráda vdala. Mírně alergická už ale začíná být na otázky týkající se toho, kdy její velký den nastane.

"Jsem toho názoru, že když se dva lidé milují a chtějí spolu strávit celý život, svatba by měla být završením jejich vztahu. Ano, jsem pro sňatek," nechala se slyšet.

"Takové ty řeči, které slýchám stále častěji, že lidé k lásce papír nepotřebují, se mě netýkají. Víc ale neřeknu, snad jen to, že tahle otázka je předčasná. Zda hodně nebo ne, to už nechte jen na mě a Michalovi," dodala s úsměvem Borhyová, která se svým partnerem předala dětskému kardiocentru v Motole šek na 750 tisíc korun.

Tuto krásnou částku se podařilo vybrat díky běžeckému seriálu Česká pojišťovna Mizuno RunTour. Toho se ale moderátorka ani její přítel ze zdravotních důvodů nemohli zúčastnit.

"Já měla přetrhané vazy v kotníku, Michal v koleni, takže jsme se místo závodů léčili," nechala se slyšet Lucie, která se svým miláčkem odjela na dovolenou za sluncem. "Jedeme se ohřát a taky doléčit ta naše zranění," vysvětlila.

Kromě ní na slavnostním předání v Motole nechyběli také olympionici David Svoboda a Miroslava Knapková, slovenská zpěvačka Kristina nebo Rey Koranteng.

Foto: Herminapress.cz