Modelka Lucie Hadašová (27) se sice pyšní téměř dokonalou postavou, ona sama má ale i přesto výhrady. Co nejdříve si prý musí pořídit permanentku do fitness centra, aby na sobě zapracovala.

"Mít tak takový zadek! Alespoň mám motivaci, co nejdřív si musím pořídit permanentku do fitka a máknout na sobě," nechala se slyšet na přehlídce Top Secret v hotelu Hilton, která byla oslavou ženské krásy. Na mole se ten večer blýskly například Tereza Chlebovská, Veronika Chmelířová a mnohé další dámy.

"Kdybych na sobě třeba rok makala, byla bych spokojená," říká sebekriticky Hadašová, která si na nedostatek aktivit ale rozhodně nemůže stěžovat. "Stihli jsme svatbu, dovolenou, hodně cestuji, pendluji mezi Moravou a Čechy," dodává Hadašová, která se svým manželem, hokejistou Jaroslavem Bednářem a dcerkou přesídlila ze Švýcarska zpátky do vlasti.

"Už se těším, až ho budu doprovázet na zápasy," zářila modelka, která se pomalu poohlíží po nějaké práci. "Ráda bych se věnovala účetnictví nebo daňovému poradenství," překvapila Lucie.

Hadasova

Foto: Herminapress.cz