Modelka a Miss 2005 Lucie Králová (31) končí mateřskou dovolenou a po náročném rozvodu se vrhla do hledání práce. Budete překvapeni, jakou profesi si tahle sexy kráska vybrala!

Lucie je čerstvě rozvedená s podnikatelem Zdeňkem Kaufmannem, se kterým má syny Roberta (6) a Richarda (4). Manželství se sama rozhodla ukončit poté, co praskla manželova dlouhodobá nevěra. Láska na sebe dlouho nenechala čekat – Lucie žije třetím rokem po boku poslance a bývalého hokejisty Jiřího Šlégra (42) a momentálně se chystá zpět do práce. Zkuste hádat, kde ji budete od podzimu potkávat?

Máte už s Jiřím dořešené předchozí vztahy, resp. manželství? Vnitřně ano, oficiálně zatím jenom já. Ale Jirkovi se to také chýlí ke konci a brzy už snad bude rozvedený.

Jak si nelehké období rozvodu prožívala? Bylo to těžké, v té nejhorší době jsem byla sama, Jirku jsem ještě neznala. Měla jsem pětiměsíční miminko, tříletého syna a vědomí, že ztrácím úplnou rodinu, bylo hrozné. Byla to ale moje volba, rozvod jsem navrhla já.

Co bylo dál? Potkala jsem Jirku a rozjela se obrovská mediální vlna. Domluvili jsme se, že na nic nebudeme reagovat. Ale bohužel jsme neovlivnili to, že druhá strana byla k médiím sdílná. Jirka má čtrnáctiletou dceru a ta to samozřejmě vnímala velmi citlivě. Když se dva lidé rozvádějí, měl by se brát větší ohled na děti.

Končí ti mateřská dovolená, co plánuješ? Přemýšlela jsem, kam se vrtnu, co je mi nejbližší. Odmalička mne bavilo tancování. Na Miss World v Číně jsem za něj dokonce získala zlatou medaili, takže jsme si s Jirkou rovni (smích). Měla jsem nabídku učit tancovat děti, kterou jsem musela odmítnout. Pracovala bych hlavně odpoledne a bylo by to na úkor času, který trávím se svými syny. V době porodu jsem se spřátelila s Olgou Šípkovou, a tak jsme se spolu domluvily, že budu v jejím studiu pracovat jako instruktorka dance aerobiku. Bude to zábava a navíc se dostanu po dvou dětech konečně do formy. Moc se na to těším!

Foto: Herminapress