Modelka a Miss ČR Lucie Králová (31) si na přehnané módní výstřelky ani extravagantní účesy nepotrpí. To ale neznamená, že by se kadeřníkům vyhýbala obloukem!

Zatímco mnozí se začátkem roku řeší hlavně kila navíc, která nabrali během vánočních svátků, známá kráska je v tomto ohledu v klidu. A určitě to není o tom, že by se ve dnech volna nějak šidila a jedla jen odlehčené varianty oblíbených pochoutek.

Díky svým synkům je stále v pohybu, a tak nemusí řešit, že jí oblíbené oblečení už nepadne jako ulité. Navíc ráda sportuje, a tak se stále pyšní postavou jako ze žurnálu.

Co se ale rozhodla změnit, jsou vlasy. Se svým kadeřníkem Martinem Zifčákem se nakonec shodli na tom, že ideální bude zkusit o něco světlejší odstín.

Modelka se svým kadeřníkem Martinem Zifčákem

Králová tak zasedla do křesla a vlasová alchymie mohla začít. Netrvalo to moc dlouho a Lucie se blýskla novými vlasy, s nimiž je velmi spokojená.

Lucie Králová se změnila k nepoznání.

Vzhledem k tomu, že ráda zkouší nové věci, není vyloučeno, že za pár měsíců znovu zasedne do křesla a odejde ze salonu jako úplně nový člověk.

Králová s novou hřívou

Foto: Herminapress.cz