Herec Lukáš Langmajer (33), který se blýsknul například ve snímku Bobule, svého syna nade vše miluje. I přesto si čas od času velmi rád vyrazí na pár dní jenom s manželkou.

"Pokud se nám poštěstí, uděláme si malý výlet jen já a moje žena, abychom se zase poznali. Pro vztah je to prý zdravé. Dítě je skvělé, ale bere spoustu času a vy zapomenete, že vlastně doma máte ženu a milenku v jedné osobě. Na samostatnou milenku ještě nemám peníze," usmívá se.

"Léto mám pracovní, ale budu se snažit brát rodinu s sebou. Budu na jižní Moravě a tam je přece krásně, tak proč to nespojit s dovolenou," zamýšlí se mladší bratr neméně známého herce, kterého jsme s manželkou a synkem zastihli na otvíračce obchodu jedné kosmetické značky.

On sám o pleť pečuje a nebojí se připlatit si za kvalitu a málem už šel také pod kudlu. "Zásadní je pro mě kvalitní kosmetika, to znamená nebát se ceny a pravidelně ji aplikovat. Nemluvě o tom, že mi to dělá dobře!" přiznal Lukáš bez mučení.

"Chtěl jsem se něčeho na obličeji zbavit, ale ten zásah by byl poměrně razantní. Vyřadil by mě na nějakou dobu z provozu a to si nemůžu dovolit!" přiznal Langmajer.

Foto: Herminapress.cz