Italská firma Saponificio Artigianale Fiorentino vyrábí originální a výjimečně zpracovaná mýdla. Tato florentská řemeslná výroba se zrodila z myšlenky nabídnout zákazníkovi luxusní výrobky, ve kterých se snoubí vysoká kvalita s nezaměnitelným italským designem. Vše vychází z historie a kultury starobylé Florencie. 

Novinkou je letos rozšířená kolekce Profumi del Chianti – tedy Vůně z kraje Chianti, v níž nechybí krásné vůně kosatce, lilie, narcisu, oliv, medu a mandlí. Nová je i kolekce levandulových mýdel, která patří ke klasice.

Tato mýdla tak působí hned na tři vaše smysly: čichem cítíte jejich nádhernou a nenapodobitelnou vůni, zrakem se můžete kochat jejich krásou a hmatem oceníte preciznost zpracování vyražených reliéfů, které z těchto produktů činí více než pouhé mýdlo.

Mýdla jsou balena v dárkových sadách, které mohou být krásným dárkem. Můžete je samozřejmě používat na to, k čemu byla původně určena – tedy mytí, ale také po vzoru našich babiček jako vůni do skříní. Nechybějí klasické jemné květinové vůně levandule, lilie nebo kosatce, i výraznější kyselé a kořenité vůně citronů nebo pomerančů.

Mýdla nejsou testovaná na zvířatech a jsou kompletně (včetně balení) vyráběná v Itálii, některá ručně. Zakoupit je můžete v internetovém obchodě s bytovými doplňky a dekorativními předměty www.almara-shop.cz.

Cena levandulového mýdla: 189 Kč

Foto: Archiv