SPORTALM, jedna z nejznámějších značek luxusního oblečení pro volný čas, oslavila v červenci 60. výročí od založení. V Čechách byla při této příležitosti otevřena první vlajková prodejna ve Špindlerově Mlýně.  Firma Sportalm byla založena v roce 1953 v rakouském Kitzbűhelu a stala se jedním z nejvýznamnějších výrobců luxusního oblečení pro volný čas. Dodnes se jedná o rodinnou firmu a modely této exkluzivní značky mají již 60 let své věrné příznivce po celém světě zejména pro jedinečné spojení funkčnosti, kvality a elegantního designu.

3_Sportalm

  Značka Sportalm dokazuje, že sportovní oblečení už dávno nemusí být jen stroze technické, a umožňuje zákaznicím zachovat si moderní a ženský styl i na horách či na golfu.

9_Prehlidka

  Úspěch modelů Sportalm stojí na kombinaci nejnovějších funkčních materiálů s precizními střihy a luxusními detaily, jako jsou kožešiny a výšivky. Použité materiály jsou zpracovány těmi nejmodernějšími technologiemi a výsledný efekt zaručuje prodyšnost a lehkost oděvu, který dokáže fungovat i v obtížných podmínkách. Jedinečné zimní modely značky Sportalm jsou považovány za opravdovou „ski‐couture“a hodí se nejen na sjezdovku, ale i do města.
www.davidsport.cz Foto: Archiv