Herec Jiří Mádl (27) si na své konto připsal další výrazný počin. Světlo světa spatřil jeho debutový film Pojedeme k moři, který kritika přijala s velkým nadšením.

Podílela se na něm i jeho partnerka, nadějná herečka Eva Josefíková. "Nic jí nebylo zatěžko – na chodbách ve škole byl nepořádek, tak šla a začala vytírat. Takže je to podle všeho životní partnerka," nechal se slyšet herec, který inspiraci pro svůj první snímek našel v knize Podivuhodný případ se psem.

"S Evičkou jsme se poznali už v době, kdy jsem měl hodně práce a ona ji má taky. Jsme spíš rádi, že se ten druhý nefláká," pochvaluje si Mádl. Josefíková ale nebyla jedinou hvězdou, která při natáčení pomáhala. Zapojil se i Tomáš Vorel mladší a Tereza Voříšková.

"Chtěl bych s dětskými filmy pokračovat, jako divák je mám úplně nejraději. Teď ale mám rozpracované věci, které se týkají naopak starých lidí. Mám štěstí v tom, že mě zajímají témata, která nejsou úplně běžná," dodal talentovaný herec a v neposlední řadě také režisér a scénárista.

Foto: Herminapress.cz