Herecký pár Jiří Mádl (26) a Eva Josefíková (23), který spolu randí už víc než rok a půl, se poznal při natáčení komedie Probudím se včera. A protože šlo o velmi podnětnou spolupráci, není divu, že je režisér Tomáš Vorel obsadil i do svého nového filmu Vejška.

A i v případě pokračování úspěšného snímku Gympl jim to dost sluší! Navíc o milostné scény není nouze a pár si je pěkně užil. "Vždyť taky chodím s nejkrásnější herečkou ve střední Evropě," zářil Mádl.

Madl_Josefikova

Diváci se ale nemusí bát, že by se z Vejšky stala sladkobolná červená knihovna. Pořád půjde v první řadě o přítelství a o graffiti, podobně jako tomu bylo v Gymplu.

Jedny z posledních scén se natáčely v pražském hudebním klubu Lávka, kde nechyběl ani trojlístek hlavních postav. "Humor nás přejde asi až ve třetím pokračování," smáli se Mádl s Tomášem Vorlem mladším.

Vorel

Premiéra filmu je předběžně naplánována na leden příštího roku. Kromě Mádla, Vorla a Josefíkové k Vejšce neodmyslitelně patří i legenda graffiti Pasta Oner, spoluautor scénáře a představitel menší roli sprejera. O hudbu k filmu se pak postará Mike Trafik.

Foto: Herminapress.cz