Když má žena štěstí a i po čtyřicítce vypadá jako Mahulena Bočanová (46), může si hlasitě zatleskat. Krásné a husté vlasy, obličej téměř bez vrásek, o postavě ani nemluvě.

První vrásky na čele asi před třemi lety. Aby to skončilo jen pár vráskami na čele, rozhodla se, že začne více času věnovat prevenci.

"Mnohem sympatičtější než skalpel mi jsou neinvazivní metody. Pomáhají oddálit stárnutí pleti, ale váš obličej zůstává pořád váš a nevypadáte jako všechny ty paní v argentinských telenovelách," směje se herečka a moderátorka.

"Řezat bych do sebe nedala, to je na mě moc. Nikdy neříkej nikdy, ale u sebe si opravdu zákroky plastické chirurgie nedokážu představit," slibuje z křesla známé kliniky estetické medicíny.

Mahulena měla to štěstí, že se o svou pleť mohla začít starat až těsně po čtyřicítce, protože předtím to vůbec neměla zapotřebí.

"Začínám pomalu, ale jistě. Ale jak se říká: starého kozla novým kouskům nenaučíš. Nejsem ten typ, který se denně maže a o svou pokožku nějak zvlášť dbá," překvapila Mahulena.

Tu v současné době nejvíce zaměstnává divadlo a natáčení VIP zpráv. Dokonce prozradila, že od dubna bude natáčet nový seriál a v září ji uvidíme v další premiéře, a to v hlavní roli po boku Lukáše Vaculíka.

Foto: Archiv