Music club Zlatý Strom se proměnil v bar plný tajných agentů. Gábina Partyšová, Olga Lounová a Mahulena Bočanová jako tři Bond Girl přijely v luxusní limuzíně po boku svého Jamese Bonda.

Mahulenu unesl fešný Bond přímo ze studia, kde moderovala VIP zprávy. Hned jak dorazila, prohlásila o něm: „Můj Bond je rozhodně nejkrásnější! Pracuje jako model, bude fotit v New Yorku a jmenuje se Daniel!“ dodala spiklenecky. Hned nato se ukázalo, proč; na otázku, který z filmových Bondů je jejím favoritem, zasmála se: „Daniel. Ale který, že? No přece Daniel Craig!“ Proč právě on? „Má charisma. Je to chlap! A vůbec mi nevadí, jako někomu, že je blonďák!“ Logicky musela následovat otázka: „Chtěla bys ho potkat živého?“ „Stoprocentně!“

CD 1

Všichni se náramně bavili, Gábina Partyšová s Martinem Krausem přispěli k všeobecnému veselí mícháním drinku s přídomkem: „Protřepat, nemíchat!“ A jak se jim povedl, posuzovali přihlížející.

CD 6

Na večírku nechyběl ani Miroslav Šimůnek, který celý večer moderoval a uváděl promo klip Zlatého stromu ve stylu Jamese Bonda. Na pomoc si přizval herce, kterému se přezdívá Belmondo, Martina Krause, který je členem Divadla Na Vinohradech, ale divadelní prázdniny si moc neužije. Hraje totiž v seriálu Cesty domů a ve filmu Lovci a oběti. Bondovka se mu vyhnula, ale Mirek Šimůnek si zahrál v Casinu Royal, i když jen menší roličku. Obdobnou má i v seriálu Pohřešovaný, který můžete právě vidět na FTV Prima. Zato Tereza Voříšková v něm exceluje, její role je opravdu veliká – a oba dva si zahráli po boku takových hvězd, jako je třeba Sean Bean nebo Asley Judd.

Foto: Archiv FTV Prima