Herečku Mahulenu Bočanovou (47 by na letošním Avon Pochodu nikdo nečekal. Před týdnem si při tanci způsobila výron kotníku a zpřetrhala vazy a měla by pro neúčast dostatečnou omluvu. Přesto se coby jedna z ambasadorek zúčastnila. A jako každý rok si pobrečela.

Slzám se herečka nikdy neubrání při hromadném vypouštění balónků v cíli pochodu, v pražských Žlutých lázní. "Vždycky se na tenhle moment těším. Je to nesmírně emotivní věc a já jsem emotivní člověk," nechala se slyšet.

"Myslím na své rodiče každý den, ale jenom v tuhle chvíli mám pocit, že jim můžu nějaký ten vzkaz do nebe poslat a že jim tam doletí," svěřila se dojatá herečka a moderátorka.

"Zhmotnění tolika přání, duší a srdcí je tak citelné a hmatatelné, že to musí fungovat. Přiznávám, že je to pro mne i hodně složité, vždycky se rozbrečím a utíkám se schovat," líčila Bočanová.

Útočištěm se jí stalo zázemí restaurace SOHO, kde si mimo jiné celou dobu ledovala zraněný kotník a libovala si, že už je to s bolestí podstatně lepší.

"Tancovala jsem jive, navíc v keckách a stačila chvíle nesoustředění a bylo vymalováno. Doktoři mi říkali, že se z toho budu léčit tak šest neděl," řekla o svém zranění.

"Naštěstí mě do kupy dává doktor Vláďa  Hospodár z Malvazinek za pomoci nějaké čínské metody, kterou mi odsává hematom z nohy a je to strašně úlevné," dodala.

Foto: Herminapress.cz