Snad žádný jiný den v roce není s polibky spojen tak jako 1. máj. Herečky Mahulena Bočanová (46) a Míla Šplechtová (55) proto při této příležitosti zavzpomínaly na první polibek.

"První pusu mi dal Michal Suchánek během jednoho natáčení," nechala se slyšet Mahulena. "První, fakt zásadní pusu jsem ale dostala na Žofíně na lavičce, když jsem byla v prváku na konzervatoři. Měla pro mě dost nepříjemnou dohru, kterou nemůžu prozradit," culila se moderátorka.

Na Petřín se letos rozhodně nechystá. "Kde plánuju být na 1. máje, vím, ale neřeknu, na Petříně to ale nebude, tam bude dost nával," dodala tajemná Bočanová, která si nenechala ujít uvedení nových rtěnek. "Já si potrpím spíš na lesky," svěřila se.

Kostkova_Splechtova

Na první polibek zavzpomínala i hvězda seriálu Cesty domů, kde hraje major Jírovou. "Chodila jsem do druhé třídy, spolužák Pepa Nosek šel o přestávce uličkou, zakopl a pusou upadl na mou pusu," uvedla Šplechtová. "Já do něj byla zamilovaná, tak jsem si to vykládala jako první pusu a nikdy na ni nezapomenu, i když vím, že to byl vlastně omyl," smála se manželka Jana Hrušínského.

Velký rozhovor s Mílou Šplechtovou najdete v Glancu č. 10, které vychází už 9. května.

Foto: Archiv FTV Prima