Užívej života! Přesně podle tohoto hesla se řídí herečka a moderátorka Mahulena Bočanová (46), která v poslední době září  optimismem a dobrou náladou.

Ta ji neopouští ani přesto, že tohle léto pro ni bude spíše pracovní, protože před časem nastoupila coby posila do VIP zpráv. "Marina musí taneční taneční tábor dát letos beze mě. Loni to byl sedmý ročník a byla skvělá, tak věřím, že to letos dá," říká Bočanová.

Milovaná dcera ale rozhodně nepřijde zkrátka. "Jedeme na čtrnáct dní k moři do Chorvatska, ale to byla dovolená, kterou Prima akceptovala, protože jsem ji měla nahlášenou už před mým nástupem," pochvaluje si Mahulena s tím, že jí kolegyně Laďka Něrgešová a Ivana Gottová vyšly vstříc.

BOB_3926a

Zahálet ale nebude ani v Česku. "Odvezla jsem si nový grill, takže se sezóna může začít. Už se moc těším. Já vždycky nakoupím argentinskou svíčkovou, ale Marínka si nejraději dá buřta a topinku," smála se sympatická moderátorka v GrilCentru Weber v pražském Braníku, kde si parádní přístroj vyzvedla.

"To, že někdo říká, že je grilování nezdravé, až tak neřeším. Zastávám názor, že život se má užívat od začátku do konce," dodala se smíchem Bočanová.

Foto: Herminapress.cz