Blížící se vánoční svátky, ale i cesta do Indie, kam se co nevidět vydají, přiměly manžele Jiřího (75) a Olgu (35) Menzelovi k tomu, aby šli společně obhlédnout nabídku obchodů.

"Nakonec budou mít všichni dárky z jednoho obchodu, to jsem tu nemusela trávit tolik času," usmívala se půvabná blondýnka. Jak pro dceru Aničku, tak pro svého manžela vybrala dárky na jednom místě i přesto, že obešla celé nákupní centrum.

Myslela nejen na své blízké, ale i na sebe. "Helena Christensen vnáší do zboží této značky svůj jedinečný, autentický styl. A proto jsem nemohla odolat a hned dvě kabelky si odnesla i sama pro sebe," pochvalovala si Menzelová v obchodě s kabelkami, kde udělala radost nejen sobě, ale i své mamince. S výběrem jí pomáhala manažerka Tereza Zimová, která s Olgou strávila několik hodin.

Olga Menzelová s Terezou Zimovou

S prázdnou neodešel ani slavný režisér, kterého zaujaly hlavně cestovní kufry. Za nedlouho totiž společně s manželkou zamíří do Indie, kde převezme cenu za celoživotní dílo, a tak se bude nové zavazadlo jistě hodit.

Jiří Menzel

Do Indie letí manželé Menzelovi sami, zatímco malá Anička si užije delší dobu s tatínkem Jaroslavem Brabcem. Olga miluje cestování a stejně jako Jiří ráda nakupuje na letištích. Na cestách totiž chození po obchodech opravdu nestíhají. "Na to není čas," tvrdí svorně.

Olga Menzelová s dcerou Aničkou

Foto: Kipling a archiv