Kdeže loňské sněhy jsou! Bývaly doby, kdy se bez Pepy Vojtka (48) neobešel žádný večírek. Nyní ale rocker dává přednost o poznání klidnější zábavě.

S manželkou Jovankou, synem Adámkem a psími kamarády, francouzským buldočkem Edou a anglickým buldokem Wildou nedávno vyrazil na tradiční procházku.

"Sice nebyl sníh, takže nebylo co řešit a sáně jsme museli nechat doma, ale stejně by neměly tentokrát naději na úspěch, i kdyby ho byly dva metry. Adámek totiž dostal pod stromeček dvě motorky, tříkolku a čtyřkolku a s chutí přesedlal na mnohem atraktivnější vozidla, i když jen postrkovací nebo šlapací," usmíval se Vojtek.

"Dneska si vybral jednu z motorek, ovšem nezanedbává ani ostatní dopravní prostředky a pilně na nich trénuje. Docela mu závidím, protože má bohatší vozový park, než mám já," okomentoval se smíchem motoristické záliby syna.

A jak si Vojtkovi užijí Silvestra? "My tenhle rádoby svátek neuznáváme a nemáme v oblibě. Samozřejmě Nový rok přivítáme, ale není to pro nás důvod k nezřízenému popíjení. Naopak. Je to příležitost k opětnému rodinnému setkání," nechala se slyšet Jovanka.

"Odpálíme pár světlic, přiťukneme si, popřejeme a hajdy domů. V příštím roce budeme mít oba práce více než dost a těšíme se, že si uděláme i kratší společnou dovolenou jen ve dvou, abychom utužili už tak skvělý manželský vztah," dodala Vojtková.

FRH_7477

Foto: Herminapress.cz