Producent a v neposlední řadě také syn slavného skladatele Petr Svoboda má velmi odvážnou manželku. Zpěvačka Lucia Gažiová (34) pár měsíců před porodem zažila věci, z nichž by jiným vstávaly vlasy hrůzou!

"Mám sedět doma, válet se na gauči a přejídat se, protože jsem v očekávání," rozčertila se umělkyně, která si říká Malá Zoe, na natáčení svého nového klipu.

"Když je budoucí matka v pohybu, škodí sobě i malému mnohem méně, než když se upoutá na lůžko k televizi," míní Lucia, která se zanedlouho stane už dvojnásobnou maminkou.

Nutno říct, že videoklip, kde si malé děti hrají se zvířecími očními bulvami, po jídle lezou moučné červy a nad hostinou plnou podivných postaviček dohlíží hlava mrtvého koně, je vskutku odvážný a ne každá rodička by na něj měla žaludek.

"Do poslední chvíle jsme nevěděli, jestli budeme mít hlavu koně nebo krávy. Nebylo úplně lehké ji sehnat. Jsem ale ráda, že máme koňskou hlavu, právě tu jsme totiž původně chtěli," rozpovídala se Gažiová, kterou úsměv na tváři neopouštěl ani po hodinách natáčení ve staré papírně v pražské Bubenči, kde teplota nestoupla víc než tři stupně pod nulou.

Na vše navíc dohlížel její manžel, který byl tak trochu i spolutvůrcem celé parády. "S Petrem jsme si to celé vymysleli a myslím, že výsledek bude perfektní. Chceme tím sdělit naše vnímání dnešního povrchního světa," vysvětlila maminka pětiletého syna.

Foto: Herminapress.cz