Hudebník Marek Ztracený (29) pořádně zariskoval! V rakouském zimním středisku Innerkrems v rámci tří koncertů Frekvence 1 fanouškům kromě svých hitů nabídl i legendární song kapely Lucie Sex je náš.

"Komu z vás je zima, může si dát s námi," volal Ztracený na fanoušky netradičního koncertu v pohádkově zasněženém areálu a mával z poloviny prázdnou lahví vodky, která prozrazovala, že i kapela se potřebovala v minusových teplotách trochu posilnit.

Potom, co Marek odehrál všechny svoje hity a jako přídavek zvolil legendární song Sex je náš kapely Lucie, návštěvníci akce křičeli nadšením a potvrdili, že uspořádat v Alpách koncerty českých hvězd byla skvělá volba.

"Za Frekvencí 1 přijedu kamkoliv, naše spolupráce je vždycky skvělá, rozhodně to stálo za těch 500 kilometrů cesty," potvrdil Ztracený zdání, že i pro něj bylo vystoupení víc zábavou než rutinní prací. "Ročně odehrajeme až 180 koncertů, ale na horách v Rakousku poprvé," řekl.

Ani po skončení koncertu Ztracený svoje fanoušky neopustil, se všemi se vstřícně fotil a dokonce se v místním Après-ski  baru na jeden večer ujal role DJ a bavil okolí do pozdních hodin.

Foto: AeroPhoto CZ