Moderátor Leoš Mareš (37) má za sebou první pracovní akci, na níž se mikrofonu ujal spolu se svou manželkou Monikou (38). Škoda jen, že se předem nedomluvili na tom, co si vezmou na sebe.

"Potýkala jsem se dva týdny s virózou, z níž se ve finále vyklubal zánět průdušek, ale věřím, že jsem to zvládla," nechala se slyšet Marešová po moderátorské premiéře se svým manželem na mikulášské besídce ve FN Motol.

"Když Leoš dorazil a řekl, že letos žádnou mikulášskou akci nemoderoval a rád by si to vynahradil, tak mě úplně rozhodil. Byla to z jeho strany improvizace, ale v té je mistr. Nakonec se vše výborně povedlo a děti odcházely s velkým zážitkem," pochvalovala si.

Na jejich povedeném výkonu měli jistě zásluhu i jejich synové Jakub a Matýsek, kteří rodiče sledovali z publika.

Do budoucna se tak jistě můžeme těšit na repete, kdy by si ale manželé mohli lépe shodnout v tom, co si obléknou. Zatímco Leoš využívá rad šikovných stylistů, jeho žena spoléhá na vlastní úsudek. Není proto divu, že občas šlápne vedle.

Tentokrát si tak trochu nešťastně vybrala tmavě modré krajkové šaty a páskové boty, které by se spíš než do zimních plískanic hodily na letní kafíčko s kamarádkou.

Foto: Archiv