Pořádně vzrušení zažily některé ze známých osobností na nedávném Ladronkafestu 2013. Zatímco Monika Marešová (38) se syny Jakubem a Matějem bojovala s démony, Lukáš Langmajer (33) si obul sedmimílové boty.

Manželka známého moderátora si odpoledne v parku Ladronka, kam přišlo rekordních patnáct tisíc návštěvníků, skvěle užila. "Vyšlo nám počasí a kluci byli moc spokojení, jsem ráda, že jsme vyrazili," pochvalovala si Monika, která volný čas dětí rozhodně nepodceňuje a ve spolupráci s jejich tatínkem vymýšlí, jak svoje ratolesti šikovně zabavit.

Zahanbit se nenechal ani mladší bratr slavného herce, který například v komedii Bobule dokázal, že i on zdědil pořádnou porci komediálního talentu. Navíc když si obul skákací boty, stal se z něj rázem malý kluk.

langmajer

Pozadu ale nezůstaly ani hvězdy primáckého zpravodajství. Terezie Kašparovská, Bára Kozáková i Sandra Parmová si vyzkoušely základy sebeobrany v praxi.

"Jsem ráda, že jsem mohla poznat, jak to funguje. Přiznám se, že jsem měla ze začátku problém i jen předstírat boj a fyzickou konfrontaci. Ale díky šikovným a sympatickým lektorům strach zmizel," pochvalovala si Kašparovská.

kasparovska

"Budu ale doufat, že tyto znalosti nikdy nebudu muset použít," uzavřela hvězda Zpráv FTV Prima. "Jsem ráda, že jsme se naučily alespoň základy sebeobrany. Pánové byli moc příjemní a trpěliví," přidala se její kolegyně Parmová.

maresova

Foto: Archiv