Moderátorka Monika Marešová (38) si do svého profesního životopisu může připsat další významný bod. Představí se v roli vypravěčky pohádek!

To, že rodiče kvůli nedostatku času a někdy i lenosti odbývají čtení pohádek svým ratolestem, je bohužel známá věc. Nová televize Regina se proti tomu rozhodla bojovat a do služby povolala právě manželku známého moderátora.

"Budu číst dětem pohádky na dobrou noc. V tomto ohledu pro mě existuje jeden jediný vzor a tím je pan Majer v Arabele, kterého tak skvěle ztvárnil Vladimír Menšík," nechala se slyšet Marešová.

"Není to pro mě nic nového, protože svým dětem čtu každý den. Jsem přesvědčená o tom, že je to dost důležité, nehledě na to, že moji synové bez ní neusnou," usmívala se na křtu zmíněné televize.

Radost jim ale neudělá jenom pohádka, ale i dárky, které dostaly k Vánocům. "Kubovi je osm a miluje fotbalový klub Chelsea, takže dostal dres, míč a povlečení. Ale viděla jsem v jeho očích, že má pořád moc rád hračky, i z nich byl a je nadšený," poznamenala s tím, že hraček její synové mají víc než dost.

"Naštěstí je mají nejen doma, ale i na chalupě a u babiček, takže náš domek zatím nepraská ve švech. Navíc když jsme se naposledy stěhovali, protřídila jsem je a ty hezké jsme odvezli do dětského domova," dodala Marešová.

Foto: Herminapress a archiv