Moderátorka Monika Marešová (38) je sice v současné době bez přítele, ovšem kdyby na to přišlo, s nikým by o srdce svého miláčka nebojovala!

"Pokud by měl mě a dvořil se jiné, nestál by mi za to. Ta jediná musím být přeci já," uvedla manželka Leoše Mareše, která spolu s Monikou Leovou nafotila kampaň ve svatebních šatech pro další ročník soutěže Souboj nevěst, jež láká nevěsty do hry o pohádkové věno.

Česká Miss Earth 2013 je ale úplně opačného názoru. "Kdyby nějaká dívka na mého přítele dotírala, určitě bych jí to vysvětlila a to klidně i ručně. Bez boje se totiž nikdy nevzdávám," smála se.

A zatímco Marešová má už jednu veselku za sebou, Leovou teprve čeká. "Do svatby se neženu. Hlavně mě můj přítel zatím o ruku ani nepožádal," upřesnila.

"Chtěla bych ale klasickou českou svatbu s rozbíjením talířů a dalšími tradicemi. Zažila jsem ve Vietnamu svatbu svého strýce. Trvala celý týden, měla stovky hostů, tuny jídla a pití. Všichni tancují a baví se. To ale pro mě moc není," dodala sexy modelka.

Foto: Archiv