Moderátorka Monika Marešová (38) se z dovolené v Turecku vrátila nadšená! Se svými syny Jakubem a Matějem dováděla na pláži, užívala si moře a slunečních paprsků a došlo i na milované vodní lyže.

"Vše se točilo jen kolem mých chlapů. Pořádali jsme soutěže ve stavění hradů z písku, vyřádili jsme se na tobogánech, bojovali s vodními pistolemi a puškami, chodili na dětské diskotéky," vypočítává Monika, která na dovolenou vyrazila spolu s kamarádkou, majitelkou Petra Clinic Petrou Řehořkovou a jejími třemi syny.

"Pokud se jede s dětmi, tak opravdu nejde o dovolenou, zakazuji o našem výletu takto mluvit," říká s nadsázkou. "Musíte mít oči na stopkách a být neustále ve střehu," dodává moderátorka, která místním mužům rychle učarovala, zvláště poté, co viděli, jak válí na vodních lyžích.

"Je to můj koníček z mládí, kdy jsem tento sport provozovala vrcholově," překvapila Monika.

Monika na vodních lyžích(30)

Na jeden okamžik Marešová asi do smrti nezapomene. "Matěj je velký milovník všech zvířat, tak utíkal k oslovi, začal ho hladit a ten ho kousnul. Měl takový stisk, že jsem mu nemohla tu tlamu otevřít," nechala se slyšet.

"Bála jsem se, jestli má Matěj vůbec všechny prsty, ale naštěstí oslovi nechutnaly. Chvilku plakal, ale po chvilce u dobré zmrzliny o tom už ani nevěděl," oddechla si starostlivá maminka.

maresova

Foto: Archiv