I dva roky po operaci kolene Moniku Marešovou (38) trápí bolesti. Manželka známého moderátora Leoše Mareše (37) naštěstí přišla na to, jak si od nich rychle ulevit.

Po operaci má sníženou hybnost, nemůže koleno plně natáhnout ani plně pokrčit. Proto se sama snaží noze celkově ulevovat. Na doporučení trenéra se rozhodla rehabilitovat na vibrační plošině Power Plate.

"Cvičím už pár měsíců a ne jen, že mi to pomáhá k lepší stabilitě křížového vazu, ale také se mi skvěle zpevnila postava. Můj trenér Vítek dokáže člověka motivovat a musím uznat, že jsem nikdy tak dlouho jako s ním pravidelně u cvičení nevydržela," svěřila se nadšená Monika.

"Kluby Holmes Place mi vyhovují, protože je tam vše co potřebuji. Když mi zbývá čas, zajdu si po tréninku do bazénu nebo teď v létě na terasu zarelaxovat," dodává.

maresova

Chválu na svou svěřenkyni pěje i samotný trenér. "Opravdu se snaží a výsledky jsou vidět. Co se týká kolene, tak stabilita při tréninku je již poměrně dobrá," říká k tomu Vít Živný.

Zaměstnaná Monika nemá času nazbyt. Musí se starat o své dva syny, tak i v tomto ohledu jí Power Plate vyhovuje, stačí totiž cvičit dvacet až třicet minut dvakrát nebo třikrát týdně.

maresova-trener

Foto: Archiv