Už koncem července dorazí do kin velkofilm Hercules, v němž si zahrála jedna z nejznámějších modelek současnosti a přítelkyně slavného Cristiana Ronalda – Irina Shayk. Moderátorka Monika Marešová (38) se při té příležitosti ujala dabingu.

Ten propůjčila právě Irině, jenž si zahrála ženu filmového Hercula. „Dabování mě fakt bavilo. Dokonce mě ve studiu vychválili a dali mi rovnou tři role. Budu tak služebnou královny Ergenie, dámou v družině krále a navíc Megarou, manželkou hlavního hrdiny," smála se Monika.

Jedné z hlavních dam v družině krále dala svůj hlas krásná Česká Miss 2010 a zpěvačka Jitka Válková, kterou do studia doprovodil i její přítel, fotbalista Adam Klavík, jenž si sám dabování také vyzkoušel.

"Byla to pro nás oba zábava a hlavně nová zkušenost. Rádi jsme pracovali na jednom z nejznámějších mytologických příběhů, který zná snad každý," uvedla Jitka.

Ta se svým miláčkem tráví každou volnou chvíli, setkávají se i pracovně na nejrůznějších přehlídkách. "Jsem za to moc ráda," nechala se slyšet zamilovaná kráska.

Foto: Archiv