Moderátor Leoš Mareš (37) si udělal radost! Pořídil si zbrusu nové lamborghini za téměř devět milionů korun. Není proto divu, že se jím teď často vozí on, i jeho láska, modelka Petra Faltýnová (35).

Výjimkou nebyla ani návštěva nové restaurace Oxo, kam dvojice přijela s dvouhodinovým zpožděním. Důvodem bylo focení Faltýnové za zámku Zbiroh.

Mares-Faltynova1

Už samotný příjezd Marešova fára vyvolal nedaleko Masarykova nádraží hotové pozdvižení. K autu se seběhly davy zvědavců a když z něj vystoupil známý moderátor, začaly přítomné dívky doslova šílet.

Mares

Přiskočily s žádostí o fotku k Marešovi, který zrovna z miniaturního zavazadlového prostoru vytahoval luxusní střevíčky pro Faltýnovou, jež seděla v autě a telefonovala.

Mares-Faltynova

Moderátor se s fanynkami poslušně vyfotil a šel se věnovat své lásce, které otevřel dveře drahého sporťáku. Nutno říct, že vystupovat ze sportovního vozu se ukázalo jako téměř nadlidský výkon. Faltýnová jej ale zvládla na jedničku a pak už se pár mohl odebrat na degustaci opulentního šestichodového menu.

Foto: Herminapress.cz