Oblíbený seriál Cesty domů má další posilu! Tým rozšíří Markéta Frösslová (26), která se blýskla v seriálech Redakce a Obchoďák, kde si zahrála pořádnou potvoru.

Tentokrát si zahraje ráznou a tvrdohlavou Kláru, u níž ze začátku nebude jasné, zda je na straně policie, nebo patří ke gangu místního mafiána. Později se ale ukáže její pravá povaha. Vyjde najevo, že Klára siláckým chováním maskuje svou citlivou duši.

"Hrát Kláru mě baví, protože je v mnohém úplně jiná, než já, což je pro mě jako herečku zajímavý úkol. Díky ní se taky dostávám do situací, které jsem ještě nehrála, nebo v nichž bych se nikdy nechtěla ocitnout," nechala se slyšet.

"Klára je totiž poměrně ambiciózní a tvrdohlavá. Ale bohužel i trochu horlivá, takže zpočátku nadělá víc škody, než užitku," vysvětlila herečka.

"Svůj první obraz jsem točila v ateliéru v hospodě, kde jsem s Jarynem, kterého hraje Radúz Mácha, soutěžila o to, kdo vypije víc panáků. Pár dní nato jsme točili jeho pokračování, kdy vedu opilého Jaryna domů," poodhalila svoje začátky v seriálu Frösslová.

"Oba jsme se do role natolik vžili, že jsme při tom potácení ulicí nabourali do kamery. Celý štáb včetně režiséra se nám samozřejmě smál. Opravdu jsme se pěkně uvedli," smála se.

Foto: Archiv FTV Prima