Herečka a moderátorka Markéta Hrubešová (41) byla jednou z hvězd, které ve Dvoře Králové pokřtily dvouměsíční koťata levhartů, která dostala jména Ginger a Fred.

Sama Hrubešová, která nastupuje do seriálu Cesty domů, se nemohla malých nabažit i přesto, že trochu riskovala své dlouhé vlasy, které malé levharty velmi zaujaly.

"Zvířata mám ráda, nemusím hady, varany a podobné druhy, ale kočky, šelmy a vůbec chlupaté druhy miluju, takže jsem tady naprosto správně," rozzářila se.

"Kdybych se měla přirovnat k jakémukoliv zvířeti, tak k nějaké šelmě. Mám ráda sluníčko a pohodu, ale taky umím vystrčit drápky, když je potřeba," řekla s lišáckým úsměvem.

"Doma psa ani kočku nemáme, je to závazek, který si zatím nemůžeme dovolit, neměli bychom na něj čas. Třeba za pár let," dodala Hrubešová.

freimanova

Kromě ní se nad malými levharty rozplývala také Veronika Freimanová a šansoniérka Jana Rychterová, která o nich složila písničku, kterou na křtu také zazpívala.

"Vím, že mláďátka se narodila za dramatických okolností a místo jejich mámy se o ně starají ošetřovatelé. Přeju jim, ať jsou zdravá a aby jim levhartí máma nechyběla," nechala se slyšet Freimanová, která ve zmíněném seriálu také zazáří.

freimanova-hrubesova

Foto: Herminapress.cz