Zelenina, luštěniny nebo dokonce klíčky a výhonky? Na to Martina Dejdara (48) moc neužije! Mnohem radši si dá kus krkovičky, bůčku nebo šunky!

S radostí se proto stal hvězdou kalendáře firmy, která vyrábí šunku, jenž nafotil Jaroslav Urban. V něm se objevil společně s Jitkou Čvančarovou a Davidem Svobodou.

Není divu, že se místo tradičního šampaňského křtilo nakrájenou šunkou. A protože se přichytávala na jednotlivé listy, šlo o vpravdě chutný kalendář.

Dejdar ale místo na kalendář nasypal šunku do svých úst. Grimasy, které dělal, když mu ostatní řekli, jak měl správně kalendář pokřtít, byly k popukání. "Tohle je teprve můj pátý kalendář, ale rozhodně je zatím ze všech nejchutnější," oblizoval se herec a moderátor.

Křtít přišla i Čvančarová, která je patronkou občanského sdružení Debra a kdykoliv může své jméno spojit s pomocí dětem trpících nemocí motýlích křídel, neváhá a jde do toho.

"Při rozhodování, zda přijmu nabídku focení do tohoto kalendáře, pro mě byl stěžejní fakt, že firma Le&Co přislíbila peněžní dar právě Debře," nechala se slyšet.

Neohrožená Jitka Čvančarová

Foto: Archiv