Při pohledu na Martina Maxu, který za necelý měsíc oslaví třiapadesátiny, lze jen těžko věřit, že zpěvák z duše nesnáší a odmítá posilovny.

V makedonské restauraci Džambulka, které nemá podle jejího majitele vůbec nic společného s Ivetou Bartošovou, se navíc představil coby břišní tanečník.

"Zkusit má člověk všechno, ovšem vrcení břichem a zadkem mě zas až natolik neuchvátilo, abych se vrhl na jeho důkladnější poznávání," přiznal se zaskočený Maxa.

"Jo, jako divák, proč ne, u dam je to bezesporu estetičtější, ovšem ze mě aktivní vrtič na stará kolena rozhodně nebude,"dodal se smíchem.

Ač se jeho instruktorka Nadja snažila sebevíc, o blahodárných účincích břišních tanců na figuru ho nakonec nepřesvědčila. "Možná to nějaké výsledky má, já ale tohle umění odmítám stejně jako třeba posilovnu. Udržuji se v kondici sám," překvapil svalnatý zpěvák a herec.

"Už sedm let jsem nezabloudil do cvičebních sálů s nejrůznějšími posilovadly a s formováním postavy si vystačím sám a doma. A nic na tom nebudu měnit ani do budoucna," dodal kategoricky Martin, který v současné době září v komedii Jaroslava Sypala Kšanda.

Foto: Herminapress.cz