Coby naivní průvodkyně Pamela si zahrála v úspěšném filmu Účastníci zájezdu. Věnovala se modelingu, účinkovala v zábavní show se Zdeňkem Izerem. Čas si našla i na dobrou věc, angažuje se v nadačním fondu Srdce na dlani, který pomáhá dětem z dětských domovů. Kromě toho se také za dva a půl měsíce stane dvojnásobnou maminkou.

Jitko, jste narozená 27. února, tedy ve znamení Ryb. Věříte na horoskopy? Třeba v případě vás a vašeho manžela Tomáše Abrahama platí to, že jste nebo si nejste podle hvězd souzeni? Na horoskopy rozhodně věřím. Můj partner je Kozoroh a já Ryba, to by mělo jít k sobě.

Za dva a půl měsíce rodíte a prý už stříháte metr, protože jste hrozně vyčerpaná… To je právě ten omyl, co se píše. Vůbec nejsem vyčerpaná, naopak mám pocit, že je to úplně nádherný!

Máte dvouapůlletého Tomáše, nabízí se otázka, jestli byste chtěla dcerku? To vůbec neřeším. Hlavně aby bylo dítě zdravé. Ale klidně by to mohla být hodná holčička, jako jsem byla v dětství já (smích). Maminka se na mně pořád smála, i pubertu jsem měla moc příjemnou.

Kvůli mateřství jste omezila práci na minimum a věnujete se jenom rodině. Nebo mě opravte… Naprosto. Mateřství mě úplně pohltilo. Jediné, na co si najdu čas, je práce pro naší nadaci. Protože té je potřeba se věnovat naplno, má to smysl.

Zůstanete u druhého dítěte? Nevím. Na tuhle otázku je moc brzy, protože já ani manžel neznáme odpověď. Nicméně oba jsme ze tří děti, tak bychom se velké rodině rozhodně nebránili.

Jitka Kocurová dva měsíce před porodem Foto: showpix.cz