Herečka Michaela Kuklová (45) si nedávno prošla peklem. Naštěstí jen na televizních obrazovkách, kde to v seriálu Ordinace v růžové zahradě "dotáhla" až do blázince.

"Měla jsem se vrátit a být hodná. Pak za mnou ale přišli s tím, že mi ty mrchy tak jdou, tak to dopadlo, jak to dopadlo," řekla o své roli vyšinuté Ley Vágnerové, která skončila na psychiatrii.

"O tom, že by se měla znovu objevit, nevím. Ale doufám, že přijde nějaká nová role, podobná jako tahle," dodává Míša, která za roli psychicky narušené ženy byla velmi vděčná.

"Šla jsem na to přes tu její nemoc, říkala jsem si, že se to může stát, že si to člověk v tu chvíli ani neuvědomuje," řekla o své roli Kuklová, která se na psychatrii už brzy vrátí.

Je totiž jednou z hvězd Letní scény Galerie Harfa, kde Divadlo Artur uvede komedii Můžu k tobě?. A ta se nebude odehrávat nikde jen než v čekárně na psychiatrii. Kromě Kuklové se představí také Lukáš Langmajer, Veronika nová, Vanda Károlyi, Mirek Šimůnek a Kristýna Podzimková, známá ze seriálu Ulice.

Foto: Herminapress.cz