Už jen něco málo přes týden zbývá do klubového koncertu, který v Praze nemá obdoby. Jedna z největších osobností české populární hudby, Michal David, zavítá do luxusního holešovického klubu SaSaZu! 

Spojení jedinečných hitů Michala Davida a špičkového klubu nabídne návštěvníkům ojedinělý zážitek, na který budou vzpomínat ještě dlouho po skončení koncertu. Pecky, které normálně slýcháváme v obrovských halách a na fotbalových stadionech, tentokrát Michal David odehraje v luxusním klubu s vynikající zvukovou aparaturou. To znamená nový rozměr zážitku ze známých hitovek pro všechny přítomné!

Nezapomeňte, že kapacita klubu není nafukovací, a tak je dobré lístky pořídit už v předprodeji v síti Ticketportal.cz. Na koncert se dostane pouze dva tisíce šťastlivců, kteří si pořídí lístky. Na výběr máte ze dvou variant – standartní vstupné (599,- Kč) a VIP vstupné (1425,- Kč), které jen umocní váš zážitek z koncertu.

“Nonstop“, “Nesnáším loučení“, “Discopříběh“, “Byla to láska“, “Céčka“ a spousta dalších hitů, to vše bude součástí ďábelského koktejlu, který pro vás Michal David na 22. dubna chystá.

Zdroj: Youtube